školka fotogalerie fotbalové kempy odkazy rozlosování soutěží kontakty program tréninkůÁčko v druhé přípravě podlehlo Litomyšli
Vydáno dne 14. 03. 2017 (399 přečtení)Litomyšl - Libchavy 3 : 1 (2:1)

Branky: 12. Zeman, 25. Svoboda, 65. Vejrych - 4. Pavlák (Boštík)
Sestava Libchav:

1. poločas: Zeman - Rejent, Šalda, Faltys, Vítek - Urbanec, Ďuriš, Ráb - Boštík (23. Žídek), Pavlák, Pinkava T.
2. poločas: Pinkava M. - Rejent (70. Motyčka), Vaňous, Faltys, Martinec - Urbanec (63.-72. Blažek), Ďuriš, Ráb (70. Pinkava T.) - Boštík, Pavlák, Žídek.

Hodnocení:
Druhé přátelské utkání jsme odehráli na umělce v Litomyšli s domácím týmem, který hraje o soutěž výše.
Vstup do zápasu se nám povedl, domácí jsme téměř 10 minut k ničemu nepustili, povedla se nám vstřelit i branka. Poté však Litomyšl přečetla naši rozehrávku, začala hrát pressing po celém hřišti a my jsme ještě zcela nepochopitelně vyklidili střed hřiště. Domácí poté po zbytek první půle dominovali, naštěstí pro nás však spoustu svých gólovek zahodili a tak skóre pro nás zůstalo hratelné.
Druhý poločas přinesl naše zlepšení. Hra byla vyrovnaná, konečně jsme se dostávali i do šancí, žel zůstaly nevyužity. Mohli jsme zanechat vcelku dobrý dojem, bohužel po závěrečném hvizdu rozhodčího předvedl jeden z našich hráčů něco, co nehodlám v nejmenším akceptovat. Zcela tím pokazil naše vystoupení a zanechal nejenom ve mně trpký dojem.
Pro mne samého je to stále poznávaní hráčů, některé jsem v zápase viděl opět poprvé. Co se týče sestavy pro úvodní mistrák, jisto mám na 4 místech.
Poslední přípravný zápas odehrajeme tuto neděli 19. března od 15 hodin na přírodní trávě ve Srubech.

Ondra Hlaváček


( Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek )

Design by L i b c h a v a k - 2006