školka fotogalerie fotbalové kempy odkazy rozlosování soutěží kontakty program tréninkůškolka: soustředění, Lesní Penzion Podmitrov
Vydáno dne 07. 06. 2006 (1342 přečtení)

Soustředění 21.4 – 23.4 2006, Lesní Penzion Podmitrov

Letošní soustředění malí fotbalisté mladší přípravky strávili opět v krásném prostředí Vysočiny. V pátek okolo půl čtvrté hráči i trenéři dorazili do Lesního Penzionu Podmitrov.

Po příjezdu a ubytování následoval trénink. Bohužel jsme nemohli trénovat na hřišti v areálu, protože bylo po povodních bez trávy. Naštěstí majitel penzionu dojednal tréninky v nedaleké vesnici Dolní Rožínka. Tam všechny dopravil malou dodávkou, do které se všichni museli namačkat. Trénink byl zaměřen na práci s míčem a „rychlé nohy“. Celý trénink sledovali místní dospělí a malí fotbalisté, aby se prý něco naučili. Po příjezdu do penzionu se všichni umyli, navečeřeli a připravili se na večerní program. Ten začal promítnutím podzimního mistrovského turnaje s výkladem, kde kluci udělali chyby a naopak co se jim povedlo. Potom následovala teoretická příprava standardních situací, na které byl zaměřen sobotní dopolední trénink. V deset hodin byla večerka.

 Ráno v 7:30h byl budíček, ale pouze pro trenéry, neboť kluci už o půl sedmé vesele řádili na pokojích. Ranní rozcvička skončila mytím v řece Bobrůvce. Po snídani následovala krátká rekapitulace standardních situací a poté všichni odjeli teoretické znalosti vyzkoušet na trénink.

Na sobotní odpoledne byla pro kluky připravena krátká tůra zpestřená hrou „Po stopách Harryho Pottera“, jejíž cíl byl na zřícenině hradu Mitrov. Nemohla skončit jinak, než opečením buřtů. Zbytek dne před i po večeři měli kluci osobní volno.

V neděli dopoledne proběhl na čerstvě posekaném a nalajnovaném hřišti nelítostný zápas kluků proti trenérům, který skončil 4:4. A tak rozhodovaly nájezdy. Rozhodlo se až v posledním nájezdu a kluci vyhráli 5:4. Po výborném obědě se všichni sbalili a vyrazili domů. Soustředění se určitě povedlo, neboť trenéři byli spokojeni s tréninkovou morálkou, hráči s připraveným programem a hlavně se všichni vrátili v pořádku domů..

 

1149423779_05_06skolka_soustredeni1_07.jpg

V podřepu zleva: Kuba Musil,Luděk Petr,Radim Žídek,Míša Boštík,Dominik Chládek,Aleš Horníček,Ondra Velínský Stojí zleva: Pavel Rejent,Kuba Milek,Tomáš Horáček,Míša Šalda,Vojta Šisler,Jára Boštík,Honza Pipek,Adam Felgr Trenéři zleva: Petr Musil,Láďa Šisler (kustod),Jarda Boštík,Vlasta Felgr,Milan Šalda


fotky z akce jsou zde


( Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek )

Design by L i b c h a v a k - 2006