školka fotogalerie fotbalové kempy odkazy rozlosování soutěží kontakty program tréninkůFotbalová školka

Fotbalová školka

Pojem Fotbalová školka vznikl v Libchavách na jaře roku 2002.
Již od počátku navštěvovalo tréninky hodně kluků. První krůčky byly složité, nejprve se jen trénovalo. Další rok jsme již zkoušeli hrát přátelské zápasy. Většinou jsme hráli proti starším klukům a dostávali dardy. Ale to všechny kluky zocelilo. Na jaře roku 2004 již byla přihlášena mistrovská soutěž. Po šesti turnajích jsme na závěrečném turnaji v Libchavách vybojovali bronzové medaile.
Od té chvíle proteklo v Libchavském potoku spousty vody a na zdejším hřišti vyrostlo hodně výborných fotbalistů. Fotbalová školka je základem skutečnosti, že nyní mají Libchavy všechny mládežnické kategorie, od mladší přípravky, přes starší přípravku, mladší žáky, starší žáky, dorost a A a B tým mužů.
V průběhu minulých let jsme získali spoustu úspěchů, např. mladší přípravka dvakrát vybojovala Přeborníka okresu, starší přípravka byla nejprve třetí a pak druhá. V této sezóně mladší i starší přípravky hrají krajský přebor společně s týmy např. Ústí nad Orlicí, Lanškroun, Moravská Třebová, Polička aj. Mladší žáci i starší žáci hrají okresní přebor a oba týmy mají zálusk na Přeborníka okresu.
Tréninky vedou školení trenéři, pokud to počasí dovolí výhradně na přírodní trávě. V případě nepřízně počasí je zde hřiště s umělou trávou a v zimních měsících tělocvična. Hlavní devízou Libchav jsou výborné vztahy mezi trenéry, kluky a rodiči, neboť není vše jen o fotbale a je zde pořádáno i hodně nefotbalových akcí utužujících skvělou partu.
velké foto

Kontakt:
   Milan Šalda,
   tel.:+420465502470 (8-15hod)
   mob.:+420724667823
   e-mail: milan.salda@ldm.cz

Design by L i b c h a v a k - 2006