školka: OP - nejmladší přípravka, turnaj č.4
Vydáno dne 15. 06. 2004 (2015 přečtení)

12.6.2004, pořadatel Libchavy

Libchavy - Králíky 1:4 (1:2)
Prášil pk 1:1

Utkání jsme nezačali dobře. V prvních pěti minutách jsme inkasovali branku. Potom byla hra vyrovnaná a podařilo se nám z penalty vyrovnat. Ovšem ještě do konce poločasu jsme po chybě celé obrany inkasovali. Ve druhém poločase si soupeř vítězství pohlídal a ještě přidal dvě branky.

Libchavy - Č.Třebová A 0:8 (0:3)
Libchaváci si na favorita v prvních deseti minutách pěkně vyšlápli. Zodpovědně jsme bránili a vytvořili si dokonce několik šancí. Nedokázali jsme je využít a soupeř nás za to potrestal třemi brankami do poločasu. Ve druhém poločase byla znát převaha nejlepšího týmu soutěže.

Libchavy - Č.Třebová B 4:3 (1:2)
Šisler L. 1:0
Šisler L. 2:3
Prášil 3:3
Prášil 4:3

V posledním utkání se rozhodovalo, kdo skončí na třetím místě. Pro Libchaváky to byla velká motivace a z tohoto utkání nám stačil bod. Utkání bylo velice dramatické. Na začátku se nám podařilo vstřelit vedoucí branku. Soupeř se nechtěl lehce vzdát a zatlačil nás do defenzívy. Podařilo se mu výsledek otočit a udržet poločasové vedení 2:1. Do druhého poločasu jsme přeskupili sestavu a vše soustředili do útoku. Podařilo se nám soupeře zatlačit na jeho polovinu. Vytvořili jsme si několik šancí, ale hosté využili ojedinělý protiútok ke zvýšení náskoku na 3:1. V tuto chvíli to s námi vypadalo špatně. Kluci se ale nevzdali a vzápětí snížili na 2:3. Utkání se dohrávalo v bouřlivé atmosféře, kterou vytvořili fanoušci s rodiči dohromady. To klukům dodalo další síly a podařilo se jim nejprve vyrovnat a těsně před koncem vstřelit vítěznou branku.

Po závěrečném hvizdu rozhodčího následovala euforie a radost nejen Libchaváků, ale i hráčů České Třebové A, neboť na druhém hřišti skončil zápas, kde se rozhodovalo o celkovém vítězi. Na závěr proběhlo slavnostní vyhlášení nejlepších hráčů a celkového pořadí. Ceny všem účastníkům předali starostové obcí Libchavy a České Libchavy společně se zástupcem Okresního fotbalového svazu.

Nejlepším hráčem Libchav byl vyhlášen Luděk Šisler.