áčko: Moravany - Libchavy 4:0
Vydáno dne 18. 08. 2005 (344 přečtení)

Třicet minut byl nováček z Libchav lepším týmem, Bartoš dokonce ve 33. minutě orazítkoval břevno moravanské branky.

O tři minuty později šli ale do vedení domácí, Veselý zatáhl míč po levé straně, Křížův centr Fišer nepropálil, ale odražený míč Koutník poslal do sítě - 1:0. Vzápětí měl Koutník další gólovku, ale neuspěl. Po změně stran se od půlky rozeběhl s míčem Veselý a z 22 metrů vymetl pavučinku v šibenici branky soupeře - 2:0. Tímto gólem se soupeř zlomil a neprospěl mu ani incident fanouška hostí s pomezním rozhodčím, po němž byla přerušena hra a pořadatelé dokonce přivolali policii. Závěr patřil domácím, kteří přidali ještě dva góly. V 67. minutě Kulhánek zvýšil na 3:0 a deset minut před koncem uzavřel brankový účet T. Kříž - 4:0.