áčko: Valy - Libchavy 2:1
Vydáno dne 27. 05. 2006 (400 přečtení)

Patnáct minut se oba soupeři oťukávali a teprve poté se začaly rodit gólové příležitosti. V 18. minutě otevřel skóre zápasu Budinský, který po akci V.Bažanta přeloboval gólmana Zemana - 1:0.

Domáci povzbuzeni úspěchem si připravili celou řadu dalších střeleckých pozic, ale bez žádoucího efektu. Tu největší měl ve 25. minutě M. Bažant, jehož vybídl k sólovému úniku Krutský. Hosté se zastřelovali v závěru první půle, ale pokusy Dostála a Vídeňského ke gólu nevedly. Po změně stran hráli hosté proti sílícímu větru, ale přesto si vytvořili územní převahu. Branku Poříze ohrozili Dostál a zejména Javůrek, který sám před Pořízem v čisté gólové šanci mířil vedle. Z protiútoku se individuálně prosadil M. Bažant, který míč ideálně naservíroval volnému Veselému, který do odkryté branky upravil na 2:0. Hosté pokračovali v úsilí po gólu a v 80. minutě se dočkali. To přes nedůrazného V. Bažanta prošel až před Poříze Javůrek, koncovku zvládl na jedničku a snížil na konečných 2:1.