11.5.2006, Žamberk

Žamberk – Libchavy 0:3
hráno 1x20min, nejmladší přípravka
branky: Dominik Chládek, Míša Boštík, Petr Šťovíček

V tomto zápase se ukázali naší nejmenší v dobrém světle. Bylo znát, že soupeř hrál svůj teprve první zápas. Libchaváci využili své zkušenosti a soupeře přehráli. Některé akce se jim opravdu vydařily a svoji převahu vyjádřili i góly.
V brance:
Ondra Velínský
V poli: Kuba Musil, Aleš Horníček, Dominik Chládek, Míša Boštík, Vojta Velínský, Petr Šťovíček, Štěpán Dušek.

Žamberk – Libchavy 6:2(2:2, 4:0)
hráno 2x20min, mladší přípravka
branky: Jarda Boštík, Radim Žídek

Odveta za domácí prohru se nám nepovedla. Na začátku jsme dvěma hrubými chybami prohrávali 0:2. Potom se naše hra zlepšila a ještě do poločasu jsme vyrovnali a chvílemi jsme měli i převahu. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně s vidinou vítězství. Bohužel po neproměnění několika tutových šancí soupeř z protiútoku vstřelil vedoucí branku. I poté jsme měli několik šancí, nastřelili jsme břevno, ale branky střílel už pouze soupeř, který nám udělil lekci z produktivity.
Na penalty jsme prohráli 5:7
Proměnili: Jarda Boštík, Tomáš Horáček, Pavel Rejent, Vojta Šisler a Míša Šalda

V brance: Ondra Velínský, Vojta Šisler
V poli: Tomáš Horáček, Pavel Rejent, Michal Šalda, Jarda Boštík, Vojta Šisler, Luděk Petr, Kuba Musil, Ondra Velínský, Aleš Horníček, Dominik Chládek, Honza Pipek, Petr Šťovíček, Radim Žídek.