áčko: Libchavy - Morašice 0:1
Vydáno dne 02. 06. 2006 (739 přečtení)

V sobotu na trávník vyběhli fotbalisté Libchav, kteří doma hostili soupeře z Morašic. Libchavští však utkání střelecky nezvládli a nakonec prohráli brankou z 86. minuty.

Pro Libchavy to byl zápas sezony, který se hrál na podmáčeném terénu a domácím se nezdařil tak, jak si přáli. Libchavy začaly náporem, který byl však účinný pouze k pokutovému území. Chyběla střelba útoku a zálohy, nejčastějšími střelci byli v domácím celku oba stopeři Dostál a David. Obětavě hrající David měl i největší šanci prvního poločasu, když ve 45. minutě tvrdě vystřelil, ale morašický brankář Lněnička zázračně balon zlikvidoval. Druhá půle se odehrávala na polovině celku hostí, ovšem bez kýženého gólového efektu. Nápor Libchavských byl v některých okamžicích drtivý. O osudu zápasu rozhodla 86. minuta: po pravé straně hřiště utekl morašický Jiří Vosmek, přesně nacentroval na Martina Buriána, který se hlavou nemýlil a vsítil vítězný gól hostů. Fakta - branky: Martin Burián. ŽK: 6:6. Rozhodčí: Pánek. Diváci: 100. Libchavy: Zeman - Borovička, David, Dostál, Konečný - D. Vídeňský, Bartoš, Karpíšek (33. Kubíček), Štěpán - Kozel, Hrdina (39. Čada).