školka: OP - mladší přípravka, turnaj č.3

28. 5. 2006 - turnaj č.3, pořadatel Řetová, hřiště Sruby

Česká Třebová -Řetová  1:6
SrubyŘetová  1:2
Česká Třebová -Libchavy  1:4

Libchavy - Řetová 5:3(4:1)
V prvním poločase jsme svoji převahu dokázali zužitkovat v góly. Ve druhém jsme ale svojí lehkovážnou hrou umožnili soupeři snížit.
Branky: Jarda Boštík 2x, Adam Felgr 2x, Tomáš Horáček

Libchavy – Sruby 6:0(3:0)
Podařilo se nám rychle vstřelit vedoucí gól a ukázat domácím kdo je pánem na hřišti. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná ale branky jsme dávali pouze my. Náš brankář Dominik Chládek dokonce chytil soupeři penaltu.
Branka: Michal Šalda 2x, Pavel Rejent 2x, Jarda Boštík, Adam Veltr

Libchavy - Česká Třebová 4:1(1:0)
Dlouhou dobu jsme vedli pouze 1:0, ale ve druhé půlce se projevila bratrská spolupráce Járy a Míši Boštíků. Výsledek pečetil Adam Felgr.
Branky: Míša Boštík 2x, Jarda Boštík, Adam Felgr