áčko: Libchavy - Polička 2:2
Vydáno dne 11. 10. 2005 (343 přečtení)

Libchavy o sobě daly vědět ve 12. minutě Kopfšteinem, který nastřelil hlavou tyč poličské branky. I nadále pokračovala obě mužstva ve svižném tempu.

Za domácí však postupně své příležitosti zmařili Vídeňský, Kopfštein, Hoffman a Bartoš. Ve 36. minutě uviděl červenou kartu domácí obránce Musil, a to za stažení poličského hráče ve vyložené šanci. Hned v úvodu druhého poločasu dokazovali domácí svému soupeři, že i v oslabení berou jen tři body za vítězství a Poličku zatlačili hluboko do defenzivy. Ve 49. minutě se tak do kolonky střelců zapsal libchavský Kopfštein a v 62. minutě zvýšil po špatné rozehrávce Poličky na 2:0 Bartoš. Další šance Kopfšteina, Bartoše a Vídeňského ale brankou neskončily. Osm minut před koncem uštědřili Poličtí domácím lekci z produktivity. Dvakrát se totiž ocitli před domácím gólmanem a svou příležitost proměnil jak Jaroslav Dittrich, tak Falt - 2:2.