školka: podzim 2003 - II.
Vydáno dne 30. 09. 2003 (1975 přečtení)

TJ Lokomotiva Česká Třebová - TJ Sokol Libchavy 2:2 (0:1, 0:0,2:1) penalty: 6:7

Čtvrtek 25.září 2003.

Kluci se konečně dočkali!!! Ve druhém podzimním utkání jsme zvítězili na horké půdě v České Třebové. Kluci se na zápas plně koncentrovali a od začátku bylo jasné, že tentokrát se budeme prát o vítězství. V první dvacetiminutovce jsme měli převahu, kterou zúročil Luděk Šisler - 0:1. Ve druhé dvacetiminutovce Libchaváci polevili a měli velké štěstí, že Třebováci nevyrovnali.V poslední třetině měly Libchavy opět mírnou převahu. Touženou pojistku na 0:2 vstřelil Darek Plašil. Stačila ovšem chvilka nepozornosti a pět minut před koncem nejprve domácí snížili a vzápětí z penalty vyrovnali.V normální hrací době se už nic nestalo, a tak přišly na řadu penalty. V nich jsme uspěli 7:6 a celkově tak porazili Českou Třebovou 3:2!

Za Libchavy nastoupili: Tomáš Pospíšil, Darek Plašil, Luděk Šisler, David Moravec, David Ulrich, Filip Motyčka, Pavel Rejent, Martin Horníček, Dominik Beran, Dominik Marcinko, Dominik Vít, Míša Šalda, Marek Zahradník