áčko: Libchavy - Živanice 7:1
Vydáno dne 19. 06. 2006 (719 přečtení)

V rozhodujícím utkání sezóny mužstvo Libchav roztřílelo Živanice.

Pokud se chtěli domácí zachránit, bez ohledu na ostatní výsledky, museli zvítězit nad lídrem soutěže. Do utkání však lépe vstoupili hosté, když v 8.minutě hostující Pecivál nepřekonal ve vyložené šanci domícího brankáře Zemana. Potom Balog nastřelil břevno domácí branky. Převaha hostí vyústila v 17.minutě vstřelením gólu, když hosté využili hrubky domácího Vídeňského a Peciválem se ujali vedení.

Zlom vývoje utkání odstartoval v 31.minutě domácí Javůrek, když se ve velkém vápně otočil kolem hostujícího obránce a prudkou střelou vyrovnal. V 38.minutěpřišla chvilě domácího stopéra Dostála, když při svém výletě nekompromisně křižnou střelou zajistil domácím vedení 2:1. to však nebylo vše, hned v 39.minutě se prosadil opšr javůrek a tvrdou střelou zvýšil na 3:1.

Začátek druhého poločasu se odehrál v režii domácího D.Vídeňského, který nejprve v 58.minutě krásnou střelou z 25.metrů vstřelil nejhezčí branku utkání a o 3 minuty později ze stejného místa zvyšoval na 5:1. Další branky přidali střídající hráči. V 83.minutě po pravé straně utekl hostům výborně hrající Bartoš a jeho přihrávku do branky uklidil domácí Kopfštein. Poslední branku diváci viděli v 86.minutě, kterou po akci Kopfšteina zaznamenal Musil. Domácí byli za svůj výkon odměněni záchranou v soutěži a potleskem diváků.