Vysoké Mýto - Řetová 7:0
Sruby - Vysoké Mýto 0:6
Libchavy - Řetová 5:0

Libchavy - Sruby 2:1(2:0)
Naši kluci začali ospale a domácí se vypjali k výbornému výkonu. Nakonec jsme byli rádi za těsné vítězství.
Branky: Jarda Boštík, Tomáš Horáček

Libchavy - Vysoké Mýto 1:2(0:1)
V prvním poločase jsme pokračovali v ospalém výkonu a zaslouženě prohrávali 0:1. Ve druhém se kluci probudili a soupeře jsme zcela přehrávali. Podařilo se nám vyrovnat, ale bohužel minutu před koncem soupeř z jediné střely ve druhém poločase vsítil vítězný gól.
Branky: Michal Šalda

Libchavy - Němčice 4:2(3:1)
V nejlepším zápase turnaje jsme výborným výkonem zaskočili soupeře a hned v začátku si vypracovali dvougólový náskok, který jsme udrželi až do konce.
Branky: Jarda Boštík 2x, Tomáš Horáček, Adam Felgr

Libchavy - Řetová 5:0(3:0)
V posledním zápase jsme s odevzdaném soupeři neměli moc práce.
Branky: Tomáš Horáček 2x, Štěpán Dušek 2x,Adam Felgr