ačko: Valy - Libchavy 5:0
Vydáno dne 14. 08. 2006 (411 přečtení)

Domácí byli při chuti a již v úvodu se zastřelovali Veselý a M. Bažant. Ve 22. minutě po trestném kopu Kolmana dorážel míč vyražený gólmanem dobíhající Kubát - 1:0. Ve 39. minutě vyslal V. Bažant do sólového úniku M. Bažanta a ten podél Zemana zvýšil na 2:0. Tři minuty před přestávkou zatáhl míč po straně Budinský, míč připravil do koncovky Kolmanovi, ale tomu míč ustřelil z kopačky Kubát a podruhé se tak v zápase zapsal do listiny střelců - 3:0.

Po změně stran domácí poněkud zvolnili a další góly padaly až v závěru. V 74. minutě po trestném kopu Kolmana míč usměrnil Budinský mezi nohama Zemana do sítě na 4:0 a o tři minuty později po předchozí střele M. Bažanta uzavřel V. Bažant gólový účet - 5:0. Sedm minut před koncem ještě Budinský orazítkoval tyčku.

Fakta - branky: 22. a 42. Kubát, 39. M. Bažant, 74. Budinský, 77. V. Bažant. ŽK: 3:3. Rozhodčí: Fajfr (Černožice). Diváci: 80.

Sokol Libchavy: Zeman -Borovička, David, Karpíšek, Musil (55. Javůrek) - Čada (46. Šťovíček), Bartoš, Mačát, Štěpán - Hrdina, Kozel (69. Čermák) .