dorost: Libchavy - Jablonné n.O. 5:2
Vydáno dne 04. 09. 2006 (383 přečtení)

Dorostenci Libchav hráli velice aktivně a vnutili soupeři svůj styl hry. Kvalitní ofenzívou nutili soupeře k chybám, které se jim v několika případech podařilo potrestat.

Jablonné se střelecky prosadilo až v 72. min. za stavu 4:0 z penalty. Domácí měli celý zápas pod kontrolou i přesto, že v posledních minutách hosté převzali iniciativu a výsledek částečně zkorigovali. Avšak jako 2. celek tabulky si do hor odváží pořádný výprask. Libchavští hráči si za předvedený výkon proti kvalitnímu soupeři zaslouží velkou pochvalu.

trenér Pavel Rejent

Dorostenci Libchav hráli velice aktivně a vnutili soupeři svůj styl hry. Kvalitní ofenzivou nutili k chybám, které se jim v několika případech podařilo potrestat. Jablonné se střelecky prosadilo až v 72. minutě za stavu 4:0, kdy z penalty skóroval Vacek. Domácí měli celý zápas pod kontrolou i přesto, že v posledních minutách hosté převzali iniciativu a výsledek částečně zkorigovali.