áčko: Srch - Libchavy 5:2
Vydáno dne 11. 09. 2006 (397 přečtení)

Sršský Šmeral potopil Libchavy

Skóre se poprvé měnilo v 19. minutě, když Šmeral zahrával trestný kop z levé strany a Mareš doklepl míč do brány - 1:0. Vyrovnat mohl ve 24. minutě libchavský Mačát, ale mířil jen do náruče gólmana Mičjana. Ve 32. minutě předvedli domácí ukázkovou akci: Münzberg si vyměnil míč se Šmeralem, následovala přihrávka na Jahla, který zvýšil na 2:0. V závěru poločasu mohl snížit Bartoš, ale ve vyložené šanci mu míč sebral na poslední chvíli se vracející Münzberg. Branka tak přišla v 50. minutě, kdy se trefil Dostál. O minutu později mohl vyrovnat Bartoš, ale nebyl přesný. Tato akce domácí probrala a v 59. minutě to bylo opět o dvě branky, když skóroval Šmeral. Tentýž hráč zvýšil o deset minut později na 4:1. V 74. minutě libchavský Čermák nedovoleně zastavil ve vápně Šmerala, ale ten nařízený pokutový kop neproměnil. I přesto dosáhl sršský hráč hattricku, a to v 82. minutě - 5:1. Poslední slovo měl o tři minuty později libchavský David, který dal na konečných 5:2.

Fakta - branky: Šmeral 3, Mareš, Jahl - Dostál, David. ŽK: 2:4. Rozhodčí: Bleša (Chrudim). Diváci: 100.

Libchavy: Zeman - Borovička, Dostál, David, Konečný - Vídeňský, Bartoš (52. Čermák), Kozel, Mačát - Šimek (63. Karpíšek), Motl (46. Hrdina) .