áčko: D.Újezd - Libchavy 1:0
Vydáno dne 26. 09. 2006 (437 přečtení)

Začátek utkání byl vyrovnaný a velmi opatrný. První poločas nepřinesl prakticky žádné šance.

Po změně stran nejprve minuli Čejka s Klusoněm a poté přišly chvíle hostů. V 55. minutě přehodil Šimek Janeckého i branku, poté spálil velkou šanci Mačát a v 73. minutě nepřekonal újezdského gólmana ani David. V 82. minutě utekl obraně Bartoš, ale sólo zakončil slabě. Zdálo se, že se body budou dělit, ale v 90. minutě napřáhl na šestnáctce Kuta a bombou k tyči rozhodl - 1:0.

Fakta - branka:90. Kuta. Rozhodčí: Staněk (Hradec Králové). ŽK:2:2. Diváků. 150. Poločas:0:0.

Sokol Libchavy: Zeman - Kozel, Bartoš, Borovička, Konečný, Mačát, Dostál, Šimek, Vídeňský, David, Karpíšek (Čada).