áčko: Libchavy-Tesla PU B 3:1
Vydáno dne 03. 10. 2006 (386 přečtení)

Hosté měli v utkání převahu, přesto šli v 6.minutě do vední domácí, když Karpíšek uvolnil Šimka a bylo to překvapivě 1:0.

Ve 21.minutě ve středu hřiště chyboval pardubický Svědík, důrazný David získal míč, uvolnil Karpíška, jenž zvýšil na 2:0. V zápětí mohl snížit Cincibuch, ale jeho střela šla mimo. Do přestávky měl šanci ještě libchavský David, pardubický Voloušek však odvracel  míč z brankové čáry. V 55.minutě agilní Svědík trefil tyč domácí branky a poté Cincibuch v jasné šanci přehlavičkoval branku. Branky se Tesla dočkala v 78.minutě, když po centru z pravé strany zakončil Šimek. Tečku za utkáním udělal v 85.minutě libchavský Šimek, který rozhodl o výhře domácích 3:1