áčko: Libchavy - Choceň B 5:1
Vydáno dne 09. 10. 2006 (772 přečtení)

Vstup domácím do utkání se nevydařil, do 30.minuty byli lepší hosté a domácím se nic nedařilo. Přesto byl stav 1:1.

Nejprve se v 6. minutě opřel do míče z devatenácti metrů domácí Vídeňský a nechytatelnou střelou otevřel skóre zápasu. Ve 25. minutě zahrávali hosté rohový kop a Zavřel mířil přesně - 1:1. Ve 30. minutě k útoku Libchav zavelel Štěpán, jeho střelu ale choceňský brankář Lukes vyrazil. Bartoš rozehrál rohový kop a volný David zajistil hlavou domácí vedení. Ve 33. minutě po kombinační akci uvolnil Vídeňský Šimka a ten nezaváhal - 3:1. Ve druhé půli měli první šanci hosté, ale Tošovský nastřelil břevno. V 62. minutě tak Bartoš přidal čtvrtý domácí gól. Libchavy sice zápas dohrávaly po vyloučení Štěpána v deseti, ale hru kontrolovaly a v poslední minutě dal Javůrek po brejku na konečných 5:1.