áčko: H.Týnec - Libchavy 0:3
Vydáno dne 16. 10. 2006 (380 přečtení)

Hrálo se za mírné převahy hostů, kteří byli důraznější v koncovce. I Hrochův Týnec si vytvořil několík šancí (hlavně Čeliňák a Unger), ale nedokázal proměnit ani jedinou.

Největší spálil hned ve 3. minutě po rohovém kopu, kdy z brankové čáry stačil míč odkopnout obránce soupeře. Kdyby tato situace skončila gólem, mohl se zápas vyvíjet jinak, ale to je jenom kdyby. Lepší celek z Ústeckoorlicka otevřel skóre po půlhodině hry, do poločasu přidal pojistku a ve druhé půli ještě jeden gól, takže prohra je pro domácí docela drsná. Ale oni jsou na podzim zvyklí na mnohem větší debakly...
Fakta - branky:29. Bartoš, 37. Šimek, 65. Kopfštein. Rozhodčí: Vodák. ŽK:3:2. ČK 1:0 (75. Rabas).
Diváků:80. Poločas:0:2. Libchavy:Zeman - Vavřín, Bartoš, Borovička, Konečný, Štefan, Javůrek, Šimek, Vídeňský, David,Karpíšek (Čada, Čermák, Kopfštein).