áčko: Semanín - Libchavy 1:0
Vydáno dne 30. 10. 2006 (385 přečtení)

První míč směrem k brance vyslali hosté, ale Kozlova střela byla nepřesná.

V 19. minutě vyrazil střelu Dlouhého směřující do opuštěné branky rukou obránce Borovička a byl za to vyloučen. Navíc domácí zahrávali pokutový kop, ale penaltu Zeman R. Petrovi vyrazil. Další šance na obou stranách ke gólu nevedly. V 53. minutě obešel Šimek domácího Síbrta, jenže z výhodně pozice přestřelil. V 69. minutě centroval míč do pokutového území Libchav Řehák, ale hlavička R. Špatenky Zemanovu branku těsně minula. Vzápětí libchavský gólman obětavým zákrokem zabránil ve skórování Kovářovi, při akci se však zranil a v brance jej nahradil Motl. Čisté konto Semanínským zachránil v 82. minutě Stříteský, který uspěl proti Javůrkovi. O čtyři minuty později zajistil R. Špatenka nekompromisní střelou Semanínu tři body - 1:0.