dorost: Č.Voda - Libchavy 3:1
Vydáno dne 30. 10. 2006 (362 přečtení)

Domácí jako jasný lídr soutěže téměř v ničem hosty nepřevyšovali. Šance se střídaly na obou stranách, přesto poločas skončil 0:0.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí a  v 50. min. se ujali vedení. V 61. min. se stav zvýšil na 2:0 po hrubé chybě brankáře hostí, který vůbec neodhadl centrovaný míč a ten ho přeskočil. V 69. min. to bylo už 3:0, kdy přímý volný kop kopaný přes zeď, brankář Rybka nedokázal vyboxovat do bezpečí. V 71. min. se ve vápně prosadil důrazný Vávra, nahrál Hruškovi, který si míč zpracoval, a poté „propálil“ vše, co mu stálo v cestě (3:1). Na 3:2 mohl snížit Síč 5 minut před koncem utkání, kdy si ve vápně ideálně zpracoval centr, obstřelil domácího gólmana, ale míč jdoucí do branky dorazil do sítě Buben, ke smůle hostí z ofsajdu. Místo dramatické koncovky si tak domácí v klidu pohlídali závěr utkání.