Dohrávka 14.kola okresního přeboru dorostu.

Sestava: Hruška 6 - Kovář Jiří 5 - Síč 5, Čada 6, Buben 5 - Čermák 5, Vávra 5, Pánik 3, Kalousek 5 - Kovář Vojtěch 6, Rybka 3

Střídání: 61.min. - Růžek 5 (Rybka)

Hodnocení hráčů:
10 – excelentní výkon, 9 – vynikající výkon, 8 – velmi dobrý výkon, 7 – dobrý výkon, 6 – průměrný výkon, 5 – podprůměrný výkon, 4 – špatný výkon, 3 – velmi špatný výkon, 2 – katastrofální výkon,1 – bez komentáře

Referát:
První půle byla poměrně vyrovnaná, šance se střídaly na obou stranách. Vedení se ujali domácí tečovanou střelou z dvaceti metrů. Gól do šatny vzal hostům sebevědomí a ve druhé půli se jim hra vůbec nedařila. V 78.minutě po hrubé chybě stopera domácí samostatným únikem pečetili výsledek na 2 : 0.