dorost: Žichlínek - Libchavy 2:1
Vydáno dne 21. 05. 2007 (799 přečtení)

Domácí začali zápas územní převahou, kterou vyjádřili v 11. minutě gólem na 1:0.

Hosté hrozili rychlými brejky, ale díky nedůrazné koncovce vyšli naprázdno. Vyrovnání přišlo 5 min. po přestávce. Po chybě obrany Žichlínku se prosadil nejlepší hráč Libchav Čermák. V 80. min. jsme se přesvědčili, že je dobré vycházet s rozhodčím, a šli jsme do deseti. Remízový zápas jsme ale neuhráli. V poslední minutě zápasu svůj nekolektivní výkon pečetil chybou ve středu pole Vávra, Žichlínek se prosadil do přečíslené obrany a upravil tak na konečných 2:1.