áčko: Tesla PU B - Libchavy 2:1
Vydáno dne 21. 05. 2007 (439 přečtení)

V prvním poločase stojí za zmínku pouze střela Svědíka, kterou Zeman nadvakrát zneškodnil. Jinak to bylo marné dobývání libchavské obrany, kde bránilo prakticky všech jedenáct hráčů.

Do druhého poločasu domácí ale vstoupili velmi aktivně. Ve 46. ještě Kačírek vyloženou šanci ani na dva pokusy neproměnil, ale vzápětí byl ve vápně podražen Svědík a byla z toho penalta. Tu s tradičním přehledem proměnil Martin Urbánek, i když tentokrát na opačnou stranu, než všichni přítomní čekali – 1:0. To domácí uklidnilo a začali předvádět svoji hru. V 53. dvojice Svědík – Janovský vycvičila hostující obranu jako Berousek medvědy, ale následný gól nemohl platit pro zbytečné postavení Janovského mimo hru. V 54. Zeman vyrazil Svědíkův trestný kop. Poté hosté trochu přidali, ale domácí obrana odolala. Po hodině hry další Svědíkovu navštívenku Zeman opět vyrazil do bezpečí. V 75. domácí konečně přidali druhou branku, když se ve vápně individuálně prosadil Cincibuch – 2:0. Poté se na hřišti trochu přiostřilo zejména díky několika zákrokům hostujícího zrzka Martináka. Ten samý hráč v 90. minutě vyrovnal, když Bílek nezkrotil první střelecký pokus a dorážku již Martinák nasměroval do sítě a uzavřel skóre na konečných 2:1. Domácí se tentokrát na výhru hodně natrápili, ale vyhráli spravedlivě a mají tak na čele tabulky stále čtyřbodový náskok před SK Chrudim.