dorost: Libchavy-D.Čermná 7:2
Vydáno dne 04. 06. 2007 (397 přečtení)

Ofenzivně naladění libchavští dorostenci si hned od začátku zápasu vytvořili územní převahu s několika šancemi, které však neproměnili. Dolní Čermná zpočátku útočila do neurovnané obrany a naplno toho využila dvěma brankami ve 3. a 26. minutě.

Domácí své převahy využili až ve 33. minutě, po ideální přihrávce Čady, snížil Vávra na 1 : 2. Už ve 3. minutě druhého poločasu Vávra po rohu Kalouska vyrovnal. Domácí neustále hosty přehrávali a nutili je k chybám. V 59. minutě Čada za vydatného přispění hostující obrany dostal Libchavy do vedení. Za 10 minut pustil brankář z Čermné 4 góly a bylo rozhodnuto. Nejen díky precizně zahrávaným standardním situacím Kalouska a střelecké potenci Vávry vyhráli Libchaváci vysoko 7 : 2.