áčko: Libchavy - Semanín 0:2
Vydáno dne 18. 06. 2007 (496 přečtení)

Přímý zápas o udržení v I.A třídě domácí mužstvo nezvládlo.

Libchavy začali svižně a již ve 4.minutě z jasné pozice střílí Bartoš, ale hostující brankář Střítecký zázračně vyráží. V 6.minutě centruje hostující Špatenka Miroslav, Sokol však střílí mimo. Týž střelec prověřuje domácího brankáře Zemana, ten však vyráží na roh. V 17.minutě utekl hostující obraně Kopfštein, Bartoš však v další šanci dobře netrefil míč a ten končí mimo semanínské branky. V 37. minutě ze standartní situace centruje Bartoš, hlavička Karpíška však jde nad branku. Tyto neproměněné šance v prvním poločase pak domácí mrzeli, neboť hned v druhé minutě druhého poločasu poslal Sokol oblouček na domácího brankáře Zemana, ten míč pouze vyrazil do výšky a Chládek pohodlně dosáhl vedoucího gólu 0:1 a hřebíček do pomyslné rakve dal domácím nejlepší hráč na hřišti Sokol v 60.minutě, když nezištně přihrál Chládkovi a ten krásnou hlavičkou prakticky rozhodl o nejen o tomto zápase, ale i sestupujících. V dalším průběhu měli obě mužstva několik vyložených šancí, ale stav se nezměnil. Domácí tak po dvouletém účinkování sestupují do I.B třídy.

Libchavy: Zeman / 70. Kollert/ - Vavřín,Dostál,Karpíšek,Konečný / 35.Hoffman/ - Štěpán,Bartoš,Martinák,Vídeňský D.- Motl / 55.Koupil/, Kopfštein

Semanín: Stříteský - Síbat, Brejcha,Špatenka Miroslav,Švihálek - Petr,Sokol,Špatenka Roman,Flídr- Chládek / 90.Herynek/, Dlouhý / 66.Chudý/