áčko: Libchavy - Č.Třebová B 1:0
Vydáno dne 13. 08. 2007 (458 přečtení)

Domácí začali utkání náporem, jehož výsledkem však byla pouze střela Bartoše do náruče hostujícího brankáře v 15.minutě.

Největší šanci prvního poločasu však měli hosté, když v 17. minutě tvrdě vystřelil hostující Gremlica, domácí brankář Kollert pouze vyrazil před sebe a tvrdá dorážka Brejši otřásla domácím břevnem. Domácí odpověděli zvýšeným úsilím, ale vyložené šance Kozla, Felgra a Vídeňského Pavla skončili mimo branky hostů a nebo byl Hostující Homar na správném místě.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s cílem vsítit rozhodující branku. Velice blízko k tomu měli již ve 46.minutě, kdy Felgr přesně odcentroval a domácí kapitán Bartoš nastřelil břevno hostující branky. Domácí si vynutili územní převahu, chybělo jim však přesnější zakončení. Střeli Vídeňského Daniela ani prudká střela Motla však Homar nepřekvapili. Rozhodující brance domácích předcházela série tří rohových kopů, když v 80.minutě po rozehrávce Bartoše se krásně z voleje trefil domácí Kozel a bylo to 1:0. Do konce utkání již domácí svého soupeře k ničemu vážnému nepustili a zaslouženě dovedli zápas do vítězného konce.

Libchavy: Kollert - Borovička, Karpíšek,Vídeňský Pavel /85.Koupil/, Hoffman - Vídeňský Daniel,Bartoš,Gyomber,Štěpán - Kozel, Felgr /65.Motl,88.Blažek/

Třebová: Homar - Mazal, Kocanda, Hamerník, Mazura - Lavička,Štarman,Gremlica,Tomeš - Brejša /75.Kochánek/,Halbrštát /84.Fater/