Mladší přípravka - turnaj č.4 Ústí nad Orlicí

Česká Třebová - Libchavy 0:13
Semanín - Česká Třebová 7:0
Libchavy - Ústí n/Orl. 3:1

Libchavy - Semanín 1:4 (0:3)
Libchavy tentokrát svého soupeře podcenily a dopadly tvrdě na zem.Po hrubých chybách v obraně to bylo za pár minut 0:3, kluci byli na ručník a já na infarkt.V druhém poločase sice Míša Lukeš snížil stav na 1:3 , ale to bylo z naší strany všechno. Na těžkém bahnitém terénu jsme se nedostali k naší kombinační hře. Kluci byli nadále v útlumu a toho využil soupeř ke zvýšení na 4:1.

Libchavy - Česká Třebová 13:0 (7:0)
V základní sestavě nastoupili ti mladší a i tak přehráli "třebováky" s přehledem. V zápase se blýskl Vojta Velinský, autor 4 branek , Jirka Kašpar 3 branky a Míša Boštík, který dal sice pouze 1 gól ,ale svým umem přehrával soupeře a připravil většinu branek přesnými přihrávkami.Na chvilku přišli do hry ti starší a soupeři nadělili další branky - Kuba Musil 2x, Erik Šalda 1x a Dominik Chládek a Vlasta Buben s přispěním soupeřových obránců.

Libchavy - Ústí n.Orlicí 3:1 (1:1)
Velice dobré utkání.Kluci po rychlém brejku prohrávali 0:1, ale tentokrát nesložili zbraně a konečně zabojovali a sami si dokázali, že když poctivě pracují tak se dostaví i sladká odměna v podobě gólů v soupeřově síti. Vyrovnávací branku na 1:1 vstřelil Kuba Musil pěknou střelou z dálky.V druhém poločase jsme pokračovali v dobrém výkonu.Soupeř hrozil rychlými brejky, ale naše obrana podala velice jistý výkon , záloha podpořila naše útočníky a Míša Lukeš zvýšil na 2:1, a když zkušeně zavěsil Míša Boštík utkání skončilo naším vítězstvím 3:1.