Mladší přípravka - turnaj ve České Třebové

MFK Pardubice "A" - Ústí n/Orl. 2:0
Ústí n/Orl. - Česká Třebová 2:3
Libchavy - MFK Pardubice "A" 0:5

Libchavy - Ústí n/Orl."A" 0:0 (0:0)
V prvním utkání krajského přeboru se nám dařilo. Ústí jsme po většinu času přehrávali, dokázali jsme si přihrát, využívat hřiště v celé šířce. Chybělo nám jediné, a to důraz v koncovce. Nakonec jsme byli rádi, že jsme neprohráli, protože 2 minuty před koncem šel soupeř sám na našeho brankáře.

Libchavy - Česká Třebová "A" 0:0 (0:0)
Od začátku se hra přelévala od jedné branky ke druhé, chybělo pouze to nejdůležitější a to góly. Kvalitní utkání a spravedlivá remíza.

Libchavy - MFK Pardubice "A" 0:5 (0:3)
Ze soupeře jsme měli respekt, neboť v posledních 5-ti letech bezkonkurenčně vládne mládežnickému fotbalu v Pardubickém kraji. Naši kluci a holky se soupeře nezalekli a začali jsme aktivně. Bohužel, během prvního poločasu jsme udělali tři hrubky a zkušený soupeř toho využil. Ve druhém jsme si dali za cíl vstřelit branku. Měli jsme asi dvě šance, ale bohužel naši útočníci nám moc nevyrostli. Největší šanci jsme měli 4 minuty před koncem z penalty. Ani tu jsme neproměnili a tak jsme po zásluze, ale se vztyčenou hlavou prohráli 0:5

Brankář: Vojta Velínský, Erik Šalda
V poli: Jakub Musil, Dominik Chládek, Míša Boštík, Aleš Horníček, Miša Lukeš, Vojta Velínský, Vlasta Buben, Míša Šrom, Kuba Cabalka, Erik Šalda, Dáša Prášilová.