Vydáno dne 15. 10. 2007 (470 přečtení)

Fakta: branka: Kopfštein(Gyomber), žk: Felgr, Vinzenz, diváků: 120
Sestava: Zeman - Kozel, Felgr,Vídeňský Pavel, Štěpán - Štovíček / 80. Čermák Zdeněk/, Karpíšek, Kopfštein, Gyomber - Motl /87.Koupil/, Vinzenz
Referát:
Prvních dvacet minut se Libchavům povedlo, domácí tým jednoznačně přehrávali. První střelu vyslal na domácí branku Motl v 6.minutě ovšem minul domácí branku. Další střelu vyslal v 8.minutě Kopfštein, ovšem opět nemířil přesně. První šanci jsme měli v 10.minutě po rohovém kopu, domácí brankář však zachránil. Ve 23. minutě kopali svůj první roh i domácí. Hra se vyrovnala a domácí začali hrozit a to hlavně ze standardních situací. V 34.minutě vyrobil hrubku Felgr, Zeman však zachránil.Následně však zaváhali Vinzenz se Šťovíčkem, následovala šance domácích, kterou poprvé Zeman zachránil, ale na dorážku byl již krátký a domácí vedli v 35.minutě 1:0.
Vyrovnání přinesla 41. minuta, kdy Milan kopfštein převzal výbornou přihrávku od Martina Gyombera,přešel přes dva protihráče a nekompromisně zavěsil 1:1.
Druhý poločas začal chybou Motla po které následoval rychlý protiútok a domácí nastřelili tyč Zemanovi branky. Ve 4. minutě se prosadil Vinzenz, který přehodil domácího brankáře, ale míč se odrazil od břevna na brankovou čáru, zda to byl gól to ví jen asi domácí brankář... V následujících minutách měli více ze hry domácí hráči, v několika situacích nás zachránil Zeman, kterému zápas skutečně vyšel. V 28. minutě po rozehraném přímém kopu, domácí hráč z jasného ofsajdového postavení nastřelil naše břevno. Konec zápasu byl rozkouskovaný a obě mužstva byla nakonec spokojena s remízou. Je nutné se zmínit o nevyhovujícím sociálním zázemí v Pomezí i o nerovnosti hrací plochy. Je to prý snad dočasné, neboť se počítá dle místních fanoušků s výstavbou nového hřiště.Miniaturní sociální zázemí se vyznačovalo i značnou nečistotou a vrhlo nás o 30 let zpět.