Mladší přípravka - turnaj v Horním Jelení

Libchavy - Česká Třebová 1:0
Sezemice - Česká Třebová A 0:4

Libchavy - Sezemice 4:0 (3:0)
Branky: Míša Boštík 2x, Adam Felgr, Míša Lukeš
Hned od začátku bylo jasné, kdo bude pánem na hřišti.Po 5-ti minutách jsme vedli 2:0 a soupeře jasně přehrávali kombinační hrou. Ve druhé půli se hra trochu vyrovnala a Sezemice hrozily z rychlých protiútoků. Naše obrana pracovala spolehlivě, ale střelecky se nám již tolik nedařilo.

Libchavy - Česká Třebová A 1:0 (0:0)
Branka: Adam Felgr
Utkání mělo podobný průběh jako minulý týden. Pouze nyní jsme měli nepatrnou převahu my. Nedařilo se nám dostat do zakončení a výsledek byl dlouho na vážkách, neboť Třebová si šance také vypracovala. Ve druhém poločase se krásně z trestného kopu technickou střelou k tyči trefil Adam Felgr. Třebováci se snažili vyrovnat, ale už to nestihli.

Brankář: Míša Šrom, Vlasta Buben
V poli: Jakub Musil, Dominik Chládek, Míša Boštík, Aleš Horníček, Miša Lukeš, Adam Felgr, Vlasta Buben, Míša Šrom, Kuba Cabalka, Dáša Prášilová.