dorost: Rybník - Libchavy 3:2
Vydáno dne 22. 10. 2007 (483 přečtení)

9. KOLO NEDĚLE 21. 10. 2007 OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

BRANKY:
16.min. 0 : 1 MARTINEC V. (SÍČ)
37.min. 1 : 1
80.min. 2 : 1
86.min. 2 : 2 BLAŽEK (KOVÁŘ V.)
90.min. 3 : 2

ŽK:
64.min. PAUKERT (nesportovní chování)
74.min. ČADA (faul)
84.min. BLAŽEK (mluvení)

STŘÍDÁNÍ:
82.min. KOVÁŘ Lukáš (BENEŠ)
89.min. KALOUSEK (MARTINEC V.)
90.min. PÁNIK (KOVÁŘ V.)

HODNOCENÍ HRÁČŮ:
10 – excelentní výkon, 9 – vynikající výkon, 8 – velmi dobrý výkon, 7 – dobrý výkon, 6 – průměrný výkon,
5 – podprůměrný výkon, 4 – špatný výkon, 3 – velmi špatný výkon, 2 – katastrofální výkon,1 – bez komentáře
Hodnocení hráčů je individuální, dle jejich možností a schopností.

REFERÁT:
Hosté byli od začátku aktivnější a po zásluze se ujali vedení. Ke konci poločasu domácí vyrovnali hru i skóre. Ve druhém poločase měly Libchavy místy velkou převahu, ale v obrovském oraništi ji nevyužily. Naopak domácí z minima vytěžili maximum a získali tři body. Hráče Libchav je nutno pochválit za velkou bojovnost. Na téměř neregulérním terénu se nedal hrát fotbal, proto nic víc než bojovnost se nedá hodnotit.