Libchavy - FK Přelouč 3:1
MFK Pardubice - FK Přelouč 4:0
Libchavy - SK Polička 0:0

MFK Pardubice - Libchavy 8:0 (5:0)
K zápasu jsme nastoupili přímo z autobusu a ve 3. minutě to již bylo 0:2. Hráli jsme to jako Slávia na Arsenalu. Proto se nelze divit konečnému skóre. Soupeř to je kvalitní, ale při našem 100% výkonu bychom mohli prohrát max. o tři branky. Dnes jsme špatně bránili a měli strach útočit.

Libchavy - FK Přelouč 3:1 (1:1)
V kabině jsme si řekli, že zapomeneme na první utkání, ale bohužel remove paměti nebyl dostatečný. Hned v první minutě jsme po špatné rozehrávce inkasovali. Naštěstí jsme zvedli hlavu a začali hrát fotbal. Soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu a chtěli vyrovnat. To se nám povedlo chvilku před poločasem s trestného kopu. Druhá půle byla podobná, měli jsme mírnou převahu a soupeř měl hodně nebezpečné brejky. Základ k vítězství položil náš brankář Vojta Velínský kdy chytil dvě tutovky. Vedoucí gól vstřelil po několika promarněných šancích Adam Felgr. Takřka vzápětí pojistil vítězství Míša Lukeš, kdy si výborně naběhl na roh a nechytatelnou bombou zavěsil.
Branky: Adam Felgr 2x, Míša Lukeš

Libchavy - SK Polička 0:0 (0:0)
Polička měla výborné vstupy do obou poločasů. Jinak jsme měli převahu a bylo otázkou času, kdy vstřelíme branku. To jsme bohužel nestihli a tak zápas skončil bez branek.
Zvláštní pochvalu si zaslouží dva premianti na těchto turnajích Kája Aubus a Jirka Kašpar.

Za Libchavy nastoupili:
Brankář:
Vojta Velínský,
V poli: Jakub Musil, Dominik Chládek, Adam Felgr, Aleš Horníček, Miša Lukeš, Vojta Velínský, Míša Šrom, Kuba Cabalka, Dáša Prášilová, Kája Aubus, Jirka Kašpar.Míša Šrom

Tabulka turnaje:
1. MFK Pardubice 3 3 0 0 16:0 9b.
2. Libchavy 3 1 1 1 3:9 4b.
3. FK Přelouč 3 1 0 2 4:8 3b.
4. SK Polička 3 0 1 2 2:10 1b.

Účast na turnajích krajského přeboru splnila účel. Kluci sehráli 8 kvalitních utkání, prohráli pouze dvakrát, s MFK Pardubice, třikrát jsme vyhráli a remizovali. Ověřili jsme si, že jsme na stejné úrovni, v této kategorii, jako první týmy Ústí nad Orlicí, České Třebové, ale i Přelouče a Poličky. Jen tak dál kluci........