Libchavy: Zeman - Borovička, Felgr,Vídeňský Pavel, Kozel - Šťovíček / 65.Martiňák/, Gyomber, Kopfštein,Bartoš - Motl /80.Čada/, Vinzenz
Svitavy: Škorpík - Luňáček, Uhlíř,Kabát,Jukl - Skalický / 62.Kučírek/, Lesák, Brandejs, Urban Ondřej - Brusenbauch / Kovář /, Urban Lukáš

střelci: Motl /PK/ - Lesák /PK/
nahrávky: Martiňák
žk: 1 / Bartoš / - 3 / Brandejs, Uhlíř, Jukl /
diváků: 100

Domácí začali náporem, Motl a Vinzenz si vytvořili šance, které však nedokázali proměnit. V 22.minutě zbytečně Pavel Vídeňský fauloval, svitavští rozehráli trestný kop, střela z něj domácímu Zemanovi vypadla za míčem vystartoval hostující Brusenbauch, kterého fauloval právě náš brankář a z nařízené penalty, kterou přesně zahrál Lesák, se hosté ujali vedení 0 : 1. Na vyrovnání měl největší příležitost v 35.minutě domácí Bartoš, když přehazoval vyběhnutého brankáře hostí, míč však skončil těsně vedle hostující branky. Domácí měli po celý první poločas převahu ovšem bez potřebného gólového zakončení. Do druhého poločasu nastoupili domácí s úmyslem vyrovnat. A hned ve 49.minutě měli k tomu vynikající příležitost, když Kopfštein zahrával pokutový kop, který hlavní rozhodčí nařídil za stažení Bartoše v pokutovém území. Tvrdá střela Kopfšteina však trefila pouze tyč svitavské branky. Po té se hra vyrovnala, i když mírně měli navrch domácí. Další šanci k vyrovnání měli domácí v 77.minutě, když do pokutového území neohroženě vtrhnul Martiňák , byl zezadu faulován a byly zde další penalta. Míč si postavil domácí kanonýr Motl a nemýlil se - vyrovnal na 1 :1. Další snaha domácích na zisk všech tří bodů vyšla již na prázdno. Nejlepším mužem zápasu byl bezesporu hostující brankář Škorpík, který s velkou jistotou likvidoval všechny střeli i centry domácích hráčů. Utkání řídila trojice velice mladých rozhodčích z Pardubic a velice objektivně a nebojácně rozhodovali a hlavní rozhodčí pan Preclík Martin dle komentáře delegáta utkání a bývalého ligového rozhodčího pana Vojtěch Zbroje má před sebou velkou budoucnost, pokud bude pískat i v budoucnu.