dorost: Libchavy-Řetová 2:2
Vydáno dne 29. 10. 2007 (457 přečtení)

10. KOLO SOBOTA 27. 10. 2007 OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

BRANKY:
4.min. 1 : 0 BLAŽEK (penalta)
44.min. 1 : 1
47.min. 1 : 2 (penalta)
69.min. 2 : 2 MARTINEC V. (BLAŽEK)

ŽK:
31.min. ČADA (faul)
69.min. MARTINEC J. (mluvení)
84.min. MARTINEC V. (faul)
90.min. ČADA (faul)

ČK:
90.min. ČADA (2. žlutá)

STŘÍDÁNÍ:
46.min. PÁNIK 6 (SÍČ)
60.min. ČERMÁK 7 (BENEŠ)
70.min. KOVÁŘ Lukáš - (DOLEŽAL)

HODNOCENÍ HRÁČŮ:
10 – excelentní výkon, 9 – vynikající výkon, 8 – velmi dobrý výkon, 7 – dobrý výkon, 6 – průměrný výkon,
5 – podprůměrný výkon, 4 – špatný výkon, 3 – velmi špatný výkon, 2 – katastrofální výkon,1 – bez komentáře
Hodnocení hráčů je individuální, dle jejich možností a schopností.

REFERÁT:
Domácí vstoupili do zápasu skvěle a brzy se ujali vedení penaltou po faulu brankaře na pronikajícího Paukerta. Lépe hrající domácí své další šance neproměňovali, a tak po zdařilé individuální akci nejlepšího střelce Řetové poločas skončil 1:1. Po přestávce šla
Řetová brzy do vedení. Hra se vyrovnala. Dvacet minut před koncem dobře rozehrál přímý volný kop Pánik, Blažek posunul na Vaška Martince a ten s přehledem vyrovnal na konečných 2:2.