Sestavy:
Libchavy :
Zeman – Borovička,Karpíšek,Vinzenz,Hoffman – Vídeňský D., Bartoš   /77.Blažek Jaroslav/,Kopfštein, Kozel / 85. Koupil /  -  Martinák, Čada / 65.Vavřín J./
SKP Morovská Třebová B : Šteffek – Winkler, Muller,Kudýn,Novotný – Sedláček Jiří, Staněk, Chlup, Sedláček Michal / 65.Potáček/ – Pařil, Horák

Rozhodčí: Štourač Vladimír, AR 1: Kabrda Miroslav, AR 2: Řehák Tomáš, Delegát: Šimák Karel
Diváků: 120
Střelci: Martinák 2, Blažek Jaroslav
Nahrávky: Karpíšek 2, Vídeňský Daniel
ŽK: 2 : 3 Martinák, Blažek – Chlup, Horák, Potáček

V nedělním odpoledni byli domácí fandové zvědavi, zda se A mužstvu podaří završit úspěšný Libchavský víkend. Pro připomenutí: B mužstvo rozdrtilo Řetovou 7:0 a žáci Zálší 9 : 1, dorost porazil Semanín 4 : 2.
Domácí začali opatrně a trpělivě ze zajištěné obrany. První střelu ve 4. minutě vyslal na domácí branku hostující Chlup – mířil však mimo. Za domácí odpověděl hned v následující minutě domácí Hoffman ovšem napodobil hostujícího hráče a jeho střela šla též vedle. Hosté hrozili hlavně ze standardních situací a dlouhých autových vhazování hostujícího Novotného. V 16. minutě dlouhý pas Karpíška našel Martináka a ten protrhl svou střeleckou smůlu a podél brankáře zajistil domácím vedení 1 : 0. Svou branku oslavil čistým saltem. Dále se hrála vyrovnaná partie. V 34.minutě Kopfštein Milan ideálně uvolnil Daniela Videňského, který unikl po pravé straně, pronikl až do velkého vápna a zde přesně míč posadil na nohu Martinákovi a ten nezaváhal a přesnou střelou k tyči vstřelil svůj druhý gól a zvýšil na 2 : 0. Po brance hosté přidali, výsledkem bylo však jen několik závarů před domácím Zemanem. Domácí své čisté konto do přestávky udrželi.
Ve druhém poločasu se hra střídala na obou stranách, kdy domácí hrozili z rychlých protiútoků a hosté stále ze standardních situací. V 50.minutě svou šanci neproměnil domácí Vídeňský, v 55.minutě po chybné rozehrávce domácí obrany postupovali 4 hosté na 2 domácí obránce, ovšem tato situace byla zakončena střelou doprostřed branky hostujícím Michalem Sedláčkem. Po té utekl všem Kozel šel sám na brankáře hostí, ale střela se mu hrubě nepovedla. Následovala i minela domácí obrany včetně brankáře Zemana, vše však na štěstí pro domácí bylo zakončeno pouze rohovým kopem hostů. Rozhodnutí přinesla 83. minutě, kdy svůj debit v A mužstvu oslavil brankou mladý dorostenec Balžek Jaroslav, kdy zužitkoval centr Karpíška a zkušeně přehodil hostujícího brankáře a bylo vymalováno …… 3 : 0. A byl to pro něho úrodný víkend, neboť byl úspěšný i za B mužstvo v sobotu, kdy se též zapsal do střelecké listiny.
Domácí si za bojovnost a střeleckou potenci 3 body zasloužili a úspěšný víkend v Libchavách byl zakončen ………

PS: Výsledek proti Moravské Třebévé získává na cennosti i při pohledu do sestav Moravské Třebové A, kdy zjistíme, že u nás nastoupili dva hráči základní sestavy a to číslo 10 - Sedláček Michal a 12 - Potáček Martin, který však na štěstí pro nás utrpěl v sobotu poranění nohy. To je hráč, který nás porazil na podzim v Moravské Třebové, kdy jsme po poločase vedli 2:1, on nastoupil do druhé půle a domácí nás porazili 5:2. Dále v mužstvu nastoupili hráči číslo 4 - Novotný a 6 Kudýn, kteří za A střídají.