Mladší přípravka - turnaj krajského přeboru

Polička - Hlinsko 0:3

Ústí n/Orl. - Hlinsko 0:8

Libchavy - Polička 3:1

Libchavy - Hlinsko 1:3 (0:1)
S tímto soupeřem jsme ještě nikdy nehráli. Měli jsme jen informace, že jde o velmi kvalitní tým. Toto se potvrdilo od začátku utkání. Hra v pohybu, přesné přihrávky, důrazná obrana. Naši kluci museli hrát na doraz aby jim stačili. A světe div se, oni jim skutečně byli vyrovnaným soupeřem. I nám se kolikrát povedla dobrá kombinace a tak jsme byli svědky asi nejlepšího utkání turnaje. V první půli jsme si my i soupeř vytvořili po dvou šancích, bohužel my je neproměnili a Hlinsko jednu ano. Druhá půle byla podobná první. Nejprve soupeř zvýšil na 2:0, ale vzápětí jsme Míšou Šromem snížili 2:1. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou, vyrovnání viselo na vlásku. Bohužel se nestalo a polovlastní brankou jsme soupeře posadili do sedla. Na zvrat jsme již neměli fyzické ani psychické síly.
Branka: Míša Šrom
Libchavy - Ústí n/Orl.“A“ 2:2 (1:1)
Ústí nepřijelo v nejsilnější sestavě a byli jsme proto papírovými favority. Bohužel velmi rychle jsme zapomněli na výkon proti Hlinsku a přizpůsobili se hře soupeře. Někteří jedinci k tomu připojili laxní přístup a proto, i když jsme měli územní převahu, jsme po rohovém kopu prohrávali 1:0. Před půlkou se nám alespoň se štěstím podařilo vyrovnat.
Ve druhé půlce jsme oušťáky přikovali na jejich polovině, ale výsledek naší bezzubé převahy byl pouze jeden gól na 2:1. Další branky jsme nepřidali a proto zákonitě přišel trest. Dvě minuty před koncem Ústí opět po rohovém kopu zaslouženě vyrovnalo.
Všichni se přesvědčili, že pokud celý tým nebude makat na 100%, nezasloužíme si vyhrát.
Branky: Míša Lukeš, Vlasta Buben

Libchavy - Polička 3:1 (2:1)
Po bouřce v kabině jsme nastoupili k poslednímu utkání. Celé utkání jsme byli lepší a vedli 2:0. Pak jsme si dovolili opět odpočívat a soupeř toho využil, snížil na 2:1. Chvíli jsme se klepali, ale zachránil nás výborně hrající Vlasta Buben, který zvýšil na 3:1. Bylo to nakonec vydřené vítězství.
Branky: Míša Lukeš, Míša Šrom, Vlasta Buben