Sestavy:
Horní Újezd:
Prokop – Beneš Zdeněk, Kovář / 46.Chadima,78.Pala/, Boček, Mokrej – Boštík, Portík, Faltys Petr /46. Beneš/ Jan Kmošek – Bureš, Faltys Marek
Libchavy: Zeman – Borovička,Karpíšek,Vinzenz,Hoffman – Čermák Zdeněk /88.Blažek/,  Bartoš,Kopfštein, Vídeňský D.  -  Martinák , Koupil / 58.Čada, 78.Vavřín/

Rozhodčí: Smítka Michal AR 1: Gregor Jan  AR 2: Neubauer Stanislav Delegát: Lang Zdeněk
Střelci: Martinák, Blažek Nahrávky: Kopfštein 2
ŽK: 2:2, Boštík, Boček – Martinák, Vídeňský D.

Libchavy začali z ostra, hned v první minutě měl dvě šance Kuba Martinák, zvláště ta první volala po gólu. V 8. minutě na sebe upozornil Kopfštein, který krásnou střelou nastřelil pouze tyč domácí branky. Domácí odpovídali rychlými protiútoky, ale své slibné útoky z 5., 10 a 14 minuty postupně Boštík,Bureš a Kmošek zakončili slabou střelou mimo branku Zemana. V první půli jsem hráli aktivně a to se nám vyplatilo v 26. minutě, kdy Kopfštein přesně našel Martináka a ten prudkou střelou nastřelil břevno a od něho se míč odrazil za brankovou čáru a bylo to 0:1. Ke konci poločasu se domácí snažili vyrovnat, ale obětavost našich hráčů jim v tom zabránila.
Úvod druhého poločasu se podobal prvnímu, na kolmou přihrávku Vinzenze elegantně naběhl Bartoš, z úhlu se mu však domácího brankáře nepodařilo překonat. V 48. minutě na domácího brankáře běžel sám Danda Videňský, jeho střelu však domácí brankář na dvakrát chytil. Škoda, mohlo být rozhodnuto. Domácí pochopili složitost své situace a začali nás přehrávat. Jejich snaha však nepřinášela žádnou vyloženou šanci.Rozruch přinesla 78.minuta, kdy byl v pokutovém území domácích nešetrně sražen Čada, který hřiště opouštěl na nosítkách a musel být vystřídán. Jinak výborný rozhodčí Smítka, však tento faul neodpískal. Nebezpečí nám hrozilo z rohových kopů, kterých domácí zahrávali šest proti našim třem.Svou největší šanci měli domácí v poslední minutě, kdy právě po rohovém kopu nebezpečně vystřelil Boštík, ale Zeman zázračně jeho střelu z voleje do šibenice vyrazil na další rohový kop. Po té se v prodloužení na hřiště dostal Jarda Blažek, využil přihrávky Milana Kopfšteina a svůj únik zakončil vítězným gólem, kdy Prokopa překonal na potřetí. Bylo dobojováno a bojovníci z Libchav si odvezli velmi důležité tři body.