áčko: V.Mýto B - Libchavy 2:2
Vydáno dne 05. 05. 2008 (476 přečtení)

Vysoké Mýto B: Kovařík - Novák,Bureš,Úskoba,Kalánek - Kysilko / 41.Šikl /, Chadima Marek, Chadima David, Sejkova - Štancl / 12.Chleboun Jiří /, Ondo / 80.Vágner /
Libchavy: Zeman - Vavřín,Karpíšek,Vinzenz,Hoffman / 76.Čermák / - Vídeňský D.,  Bartoš,Kopfštein, Kozel  -  Martinák / 88. Koupil /, Dostál

Pozor ve čtvrtek 8.5. v 15.00 od Džbánu odjíždíme do Poličky k dohrávce podzimu a tam to bude obzvlášť těžké proti posílenému soupeři. V našich silách je však opět neprohrát…..

Rozhodčí: Machala Jaroslav, AR 1: Suchomel Karel, AR 2: Neubauer Stanislav, Delegát: Faltus Jaroslav

Střelci:Ondo, Chadima Marek - Bartoš /PK/, Vídeňský D.
Nahrávky: Kysilko, Chadima David - Kopfštein 2
ŽK: 1 : 1 Bureš - Vinzenz

Libchavští začali sebevědomě a v 5.minutě rozehrávali první roh, a střela Dostála po rozehrání Bartoše, skončila těsně nad domácí brankou. V 9. minutě se do slibné situace po přihrávce Bartoše dostali Dostál s Martinákem, ta byla však zakončena slabou střelou. Ve 14. minutě střílel domácí Kysilko ovšem též netrefil branku. Změnu skóre přinesla 16.minuta, kdy na polovině hostů zbytečně ztratil míč Vinzenz, domácí dokonale využili přečíslení, po pravé straně utekl Kysilko, předložil míč před Ondu a domácí střelec nezaváhal a bylo to 1 : 0. Naši borci se dostali do útlumu a hned v 19.minutě přišla druhá branka domácích, kterou vsítil domácí Chadima Marek po chybě naší obrany. Z tohoto úderu jsme se vzpamatovávali velice těžce. Ve 23. minutě střílel z dálky Kozel, byl z toho ovšem pouze roh, v 25. minutě zahrával přímý kop Karpíšek, střela šla však nad. V téže minutě jsme rozehrávali roh, ve vyložené šanci však Dan Vídeňský netrefil balón a když ve 30. minutě Kopfšteinovu střelu vyrazil domácí brankář Kovařík na roh bylo jasné, že se jen velice těžko proti dobře bránícímu domácímu budeme prosazovat. Do konece poločasu jsme měli více ze hry ovšem bez úspěchu.
     Do druhého poločasu jsme nastoupili se snahou o vstřelení branky. Zatlačili jsme domácí na vlastní polovinu a hráli nátlakový fotbal. Domácí však stále hrozili z rychlých protiútoků. Šance Ondy ani Chlebouna však zůstaly nevyužity. V 60.minutě došlo k posunu  v naší sestavě, když do úroku byl přesunut Milan Kopfštein a do zálohy stoper Vinzenz. Ovoce tato změna přinesla hned v 60.minutě, kdy do domácího pokutového území neohroženě vnikl Kopfštein, byl sražen a nařízený pokutový kop proměnil s jistotou Honza Bartoš. V 69.minutě pak ideálně uvolnil Kopfštein Dana Vídeňského a ten s přehledem vyrovnal skóre na 2 : 2. Po té jsme měli stále více ze hry. Ke konci utkání se však domácí hrnuli do útoku a v posledních minutách mohli i střelit branku. Náš Zeman byl však proti a utkání tedy skončilo 2 : 2. Byli jsme fotbalovější a utkání jsme měli vyhrát, bohužel pětiminutovka v prvním poločase nás stála tolik vytoužené vítězství…….