Mladší přípravka "B"-turnaj v Červené Vodě

Červená Voda - Česká Třebová 4:0
Libchavy - Česká Třebová 1:0
Červená Voda - Ústí nad Orl. 6:0

Červená Voda - Libchavy 3:0 (0:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách. Ve druhém poločase měli domácí více ze hry, ale naši obětavě bránili a vyráželi k protiútokům. Domácím se podařilo díky své převaze vstřelit dvě branky. Poté jsme vsadili vše na útok a výsledkem byla „tutovka“, kdy jsme ze dvou metrů netrefili prázdnou branku. Bohužel hned z protiútoku jsme inkasovali a bylo rozhodnuto.

Libchavy - Ústí nad Orlicí 2:0 (1:0)
Od začátku jsme se do svého soupeře pustili, ale ne a ne dát gól. To se nám podařilo a v polovině poločasu. Pak jsme trochu polevili a soupeř měl několik šancí. Po poločase byla hra vyrovnaná, Ústí nejprve nastřelilo tyčku, ale pak jsme přidali a výsledkem byl druhý gól.

Branky: Kája Aubus, Vojta Velínský

Libchavy - Česká Třebová 1:0 (1:0)
Zápas měl úplně stejný průběh jako minulý týden. Vyrovnaný první poločas se šancemi na obou stranách. Nám se jednu podařilo proměnit a vedli jsme 1:0. Druhý poločas byl zpočátku také vyrovnaný ale s postupem času třebováci získávali převahu. Úporně jsme bránili malý náskok, a to se nám podařilo.
Branky: Vojta Velínský

Odměnou za výborné výkony ve všech utkáních byl společný oběd, kde se k nám připojili naši starší kluci, kteří hráli turnaj v Králikách. Potom jsme všichni jeli do Vojenského muzea nedaleko Králik, kde jsme se po prohlídce mohli svést v německém „haklu“ a v „bvp-éčku“. To byl zážitek nejen pro kluky ale i pro dospělé. Neboť tento výlet byl určen také pro rodiče. Závěr celého výletu byl na Habřince, kde se peklo prase, hrálo country a kluci si mohli zahrát fotbálek.
Pozn. Výletu se zúčastnilo 30 dospělých a 33 dětí.

Brankář: Matěj Motyčka, Matyáš Kollert
V poli: Kája Aubus, Dáša Prášilová, Honza Haman, Jirka Kašpar, Filip Horníček, Natálka Horáková, Honza Hrabovský, Radek Benda, Jakub Karlík, Jakub Prokop, Vojta Velínský, Ondra Provazník