kvalifikační turnaj o Krajského přeborníka

MFK Pardubice - Přelouč 5:0
Holice - Přelouč 8:1
Libchavy - MFK Pardubice 0:7

Libchavy - Přelouč 5:2 (3:0)

Začátek utkání byl vyrovnaný. V 5. minutě se prosadil střelou z dálky Míša Lukeš a vedli jsme 1:0. Soupeř se snažil o vyrovnání, ale góly jsme dávali my. Na začátku druhé půle Přelouč vsadila vše na útok a před naší brankou bylo docela dusno, zvlášť když se jim podařilo snížit na 3:1. Potom zaúřadovala naše levá strana a dvěma góly jsme zvýšili náskok. Soupeř už jen v závěru korigoval výsledek.
Branka: Míša Lukeš 4x, Jakub Cabalka

Libchavy - Holice 0:4 (0:2)

Ze začátku se zdálo, že to bude boj o vítězství až do konce zápasu. Holice měly možná optickou převahu, ale my jsme hrozili z protiútoků. Dobře jsme bránili do 10. minuty kdy byla proti nám nařízena penalta – 0:1. Snažili jsme se o vyrovnání, bohužel soupeř toho využil a vstřelil druhou branku. Ta prakticky rozhodla zápas, neboť od té chvíle někteří naši hráči přestali hrát.

Libchavy - MFK Pardubice 0:7 (0:5)
Zápas začínal za největšího poledního parna. Na naše hráče to patrně mělo velký vliv, protože již v 7. minutě to bylo 0:3. Další průběh zápasu nemá smysl komentovat. Pardubice si s chutí zastřílely.
Za Libchavy nastoupili:
Brankář: Vojta Velínský, Miša Šrom
V poli:Aleš Horníček, Miša Lukeš, Vlasta Buben, Míša Šrom, Kuba Cabalka, Kája Aubus, Luděk Petr, Adam Felgr, Dáša Prášilová, Vojta Velínský, Miloš Lukeš.

Tabulka turnaje:
1. MFK Pardubice   3  3 0 0   14:1    9b.
2. Holice                   3  2 0 1   13:3    6b.
3. Libchavy              3  1 0 2     5:13  3b.
4. Přelouč                 3  0 0 3     3:18  0b.

Do finále jsme tedy nepostoupili. Škoda, soupeřům jako jsou Pardubice, Holice či Hlinsko jsme schopni vzdorovat pouze když jsme kompletní. Na tomto turnaji nebyli dva hráči a další dva, kteří sice hráli, zaostali daleko za svými standartními výkony jen tím, že nehráli na plno.
Naše učinkování v krajském přeboru hodnotíme velmi pozitivně. Hráli jsme na čtyřech turnajích, 4x vyhráli, 5x prohráli a jednou remizovali. Velké plus bylo, že jsme mohli hrát proti kvalitním soupeřům a něco se přiučit.