Mladší přípravka "B"-turnaj v České Třebové

Česká Třebová - Ústí nad Orlicí 1:0
Libchavy - Česká Třebová 0:0
Červená Voda - Ústí nad Orlicí 4:0

Libchavy - Česká Třebová 0:0 (0:0)
V prvním utkání turnaje jsme narazili na domácí borce.Vzájemná utkání jsou vždy kvalitní, plná bojovnosti a hezkých fotbalových akcí.Od první minuty jsme domácím zatlačili před jejich bránu a dali jim najevo, že chceme zvítězit.
Největší šance na vstřelení gólu měl Honza Haman, ale třebovský brankář byl proti. Soupeř hrozil brejky,ale všichni zaslouží pochvalu za dobrou obrannou práci. Utkání nakonec skončilo zaslouženou remízou pro oba celky.

Libchavy - Červená Voda 0:4 (0:1)
Do poločasu jsme drželi přijatelný výsledek. Libchaváci opět bojovali, ale kluci z Červené Vody jsou o rok starší a měli více sil, což dokázali v druhém poločase využít ke zvýšení skóre. Zápas nám ukázal, kde máme slabiny, ale my se z toho poučíme a v příštím utkání to napravíme.

Libchavy - Ústí nad Orlicí 2:0 (2:0)
Výhru nad Ústím trenéři předpokládali. Děkuji klukům, že nás nezklamali. Zápas to nebyl jednoduchý, dlouho jsme se nemohli dostat přes zhuštěný střed hřiště. Až to vyřešil Kája Aubus, který už se na to nemohl dívat a z dobrých 20 metů prostřelil vše, co mu stálo v cestě a vedli jsme 1:0. Druhý gól jsme přidali za chvíli, důraz před brankou prokázal Vojta Velínský a zvýšil na 2:0. V druhém poločase měli ještě šance Vojta Velínský a Kája Aubus, ale gól nedali .
Brankář: Matyáš Kollert, Matěj Motyčka
V poli: Matyáš Kollert,Honza Haman,Matěj Motyčka,Kája Aubus,
Dáša Prášilová,Honza Hrabovský,Filip Horníček,Patrik Holubář,Honza Kalous, ,Kuba Prokop, Kuba Dian, Vojta Velínský, Natálka Horáková, Radek Benda.
Trenér: Petr Musil, Vlasta Felgr