Libchavy - Česká Třebová 1:0
Červená Voda - Ústí nad Orlicí 0:0

Libchavy - Červená Voda 0:3(0:1)
V úvodu utkání jsme soupeře překvapili rychlými brejky, ale brankář z Č. Vody
vše uhasil. Po chybě v rozehrávce od branky a následné střele jsme prohrávali 0:1.
Do konce poločasu jsme bojovali, ale snížit stav se nám nepodařilo. V druhém poločase
jsme inkasovali dvě stejné branky, když soupeřův útočník sám od půlky hřiště
předběhl obránce Libchav a při zakončení se nemýlil. Škoda, proti takovým soupeřům se musíme vyvarovat chyb, jinak nemáme šanci na lepší výsledek.

Libchavy - Ústí nad Orlicí 0:0(0:0)
Na Ústí jme od první minuty vlétli, ale naše šance jsme nedotáhli do gólu. Kája Aubus
třikrát zakončil mimo branku a po nesčetných rohových kopech se nám taky nepodařilo
skórovat. Soupeř občas zahrozil brejky, ale obrana vždy včas zasáhla. Opět škoda - i
tentokrát jsme měli k vítězství blíž, ale když nedáme branky, tak nemůžeme pomýšlet
na vítězství.

Libchavy - Česká Třebová 1:0(1:0)
Opět hezký a vyrovnaný zápas, šance byly na obou stranách. Utkání rozhodla penalta po
faulu na Míšu Šroma, kterou zahrávala Dáša Prášilová. Napoprvé sice zaváhala, ale při
dorážce se nemýlila a zavěsila pod břevno.V druhém poločase už ubývaly síly, ale vítězství
jsme nakonec vybojovali.V samém závěru mohl zvýšit skóre Matyáš Kollert, když běžel sám
na brankáře, ale chyběl mu větší klid v zakončení.

Děkuji všem klukům i holkám za dobrou reprezentaci Libchav a všem rodičům za podporu .
Trenér: Petr Musil

Brankář: Matyáš Kollert, Michal Lukeš
V poli: Matyáš Kollert, ,Kája Aubus,Dáša Prášilová, Miloš Lukeš,Honza Hrabovský, Honza Kalous, Kuba Dian, Natálka Horáková,Michal Šrom,Jirka Kašpar,Michal Lukeš