Mladší přípravka "A"-turnaj v Tatenicích

Tatenice - Semanín 1:0
Libchavy - Semanín 6:1
Tatenice - Králíky 2:2

Tatenice - Libchavy 2:3 (1:1)
Domácí se před vlastními fanoušky vytáhli. Běhali, bojovali a po zásluze šli do vedení. Naši kluci byli ještě jednou nohou v posteli a probouzeli se pomalu. Díky zkušenostem se nám podařilo otočit výsledek, ale 5 minut před koncem domácí vyrovnali. O minutu později jsme dali třetí gól a bylo rozhodnuto. Domácí byli hodně smutní, protože minimálně remízu si zasloužili.
Branky: Adam Felgr 3x

Libchavy - Králíky 6:0 (3:0)
Hned na začátku jsme dali dvě branky a bylo rozhodnuto.
Branky: Adam Felgr 2x, Boštík Michal 2x, Jakub Musil 2x

Libchavy - Semanín 6:1 (2:1)
Jako tradičně, nejtěžší soupeř na konec. Začátek jsme zaspali a po rohu jsme prohrávali 0:1. Hra se nám nedařila, špatné přihrávky, žádný pohyb. Naštěstí se nám po naší silné zbrani, rohovém kopu, podařilo vyrovnat. O vítězství rozhodl jako správný kapitán Luděk Petr umístěnou střelou k tyči těsně před poločasem. Ve druhém poločase jsme už hráli lépe a přidali další branky. Excelentní výkon z domácího turnaje jsme ale nezopakovali.
Branky: Musil Jakub 2x, Felgr Adam 2x, Luděk Petr, Buben Vlasta
Turnaje se bohužel nemohl zúčastnit Dominik Chládek, který musel být v nemocnici, tak ho alespoň kluci pozdravili telefonem.

Po turnaji následovalo slavnostní vyhlášení a předání pohárů a diplomů. Naši kluci a holky si titul Přeborník okresu zasloužili právem, a proto si oslavy užívali.
Nemůžeme zapomenout na výkony našeho mladšího týmu, nazvaného „běčko“, který obsadil 6. místo.

Brankář: Míša Šrom, Miloš Lukeš, Míša Lukeš
V poli: Jakub Musil, Aleš Horníček, Miša Lukeš, Vlasta Buben, Adam Felgr, Miloš Lukeš, Míša Šrom, Luděk Petr, Boštík Michal, Vojta Velínský, Dáša Prášilová, Kája Aubus, Jirka Kašpar.

8. Česká Třebová „B“

Na závěr bychom jako trenéři chtěli poděkovat Vlastovi Bubnovi, Kubovi Cabalkovi, Adamu Felgrovi, Aleši Horníčkovi, Dominiku Chládkovi, Miloši a Míšovi Lukešovým, Kubovi Musilovi, Luďku Petrovi a Míšovi Šromovi za skvělou práci a přístup. Kluci vytvořili výbornou partu a pro nás trenéry bylo největší odměnou to, jak je fotbal baví. Nyní odchází do kategorie starší přípravka a my věříme, že jim elán a chuť do fotbalu zůstane.