áčko: Libchavy - Zámrsk 2:2
Vydáno dne 25. 08. 2008 (518 přečtení)

Libchavy: Kollert – Borovička / 46. Čermák Zdeněk /, Vinzenz, Felgr, Vavřín  – Martinec, Bartoš, Stejskal Michal,  Dostál Jan, -   Kopfštein,  Blažek / 76. Čermák Roman /
Zámrsk: Jadrný – Šeda, Zvolánek, Mudrich, Novotný – Flíger, Fikej, Jiráský, Čáslavka – Csenyanský, Vodička

Rozhodčí: Šťourač Vladimír, AR 1: Jelínek Jiří, AR 2: Nadrbá Miroslav, Delegát: Kabát Miroslav
Střelci: Bartoš 2 / 1 x PK / - Čáslavka, Vodička
Nahrávky: Kopfštein, Blažek
ŽK: 1 : 4  -  Borovička – Jadrný, Novotný, Zvolánek, Csernyanszký
Diváků: 100

První domácí utkání sehráli domácí pouze s dvěma náhradníky. Mimo je dlouhodobě zraněný Daniel Vídeňský a Martin Čada, v pátek se zranil Michal Šťovíček, na dovolené jsou Karpíšek David, Hoffman Tomáš, Petr Javůrek, Láďa Koupil a Ivanovi Dostálovi se v den utkání narodila dcera Vanessa – gratulujeme. Z těchto důvodů na lavičce domácích seděli jen dva náhradníci. V průběhu pátku přišel na půlroční hostování Michal Stejskal z Ústí nad Orlicí, který v sobotu ihned nastoupil a poprvé v základní sestavě dostal příležitost dorostenec Jarda Blažek, obětavě nastoupil po nemoci i Radko Rorovička.
 Domácí začali náporem, jejich hra byla prvních 20 minut plná pohybu i střel, vše však zlikvidoval hostující brankář Jadrný a nebo střeli šli mimo. V 25.minutě z levé strany do pokutového území vnikl domácí Kopfštein, Fliger ho fauloval a následoval pokutový kop, který bezpečně proměnil Honza Bartoš. Po této brance si vybrali domácí oddechový čas, čehož využil hostující Čáslavka v 35. minutě využil vyklizeného středu hřiště, v klidu si dovedl míč na dostřel a asi z 25 metrů propálil domácího brankáře Kollerta. A bylo srovnáno. Domácí se však otřepali a v 38. minutě po pravé straně utekl Míša Martinec, přihrál Jardovi Blažkovi, ten Honzovi Bartošovi a ten zkušeně zajistil domácím vedení 2:1. První poločas se domácím povedl.
 Do druhého poločasu již nenastoupil Radek Borovička, hra se domácím nedařila zdaleka tak jako v poločase prvním a toho využili hosté a v 68. minutě rozehrávali standardní situaci, nejvýše vyskočil Vodička a hlavou zajistil hostům vyrovnání. Domácí se snažili, ale docházeli síly a ukázka střelecké nemohoucnosti přišla v 85. minutě, kdy se k brance prokličkoval nejlepší domácí hráč Honza Bartoš, přihrál Michalovi Martincovi, která míč 1 m před brankovou čarou netrefil a míč  jen smutně minul prázdnou branku.
Po třech zápasech máme pouze 2 body, přičemž ve dvou utkáních jsme vždy vedli, ale nedokázali jsme utkání dovést do vítězného konce. Příští sobotu jedeme na hřiště nováčka soutěže do Jevíčka a naší snahou by mělo být z tohoto „výletu na Moravu“ nepřijet z prázdnou. Uvidíme jak potrénujem, jak se nám podaří zlepšit rozehrávání standardních situací, jejichž rozehrávání a následný efekt je žalostný  a jak na tom budou naše vůle a srdíčko………