Jevíčko: Mikulecký  – Továrek, Jedlinský, Štěrba, Vykydal / 75. Wolf / - Seknička, Berka, Horák / 70. Werner /, Ostřížek – Kyša, Vafka / 50. Palenčár /
Libchavy: Zeman – Borovička / 70. Čermák Zdeněk /, Vinzenz, Felgr, Hoffman / 75. Blažek /  – Vavřín / 50. Martinec M. /, Bartoš, Stejskal, Dostál Jan,  -  Kopfštein, Karpíšek

Rozhodčí: Bartuněk Josef, AR 1: Dvořák Zdeněk, AR 2: ing. Ille Viktor
Střelci: Vafka 2 / 1 PK / – Bartoš, Hoffman, Vinzenz, Stejskal
Nahrávky: Bartoš
ŽK: 2 : 1  -  Vykydal, Štěrba - Stejskal
Diváků: 150

Na výlet do Jevíčka na dobrou slivovičku, odjel plný autobus fandů a i hráčský kádr byl konečně kompletní /až na stále zraněného Daniela Vídeňského a Michala Šťovíčka/. Úvod zápasu patřil našemu mužstvu byli jsme aktivnější, domácí však dle očekávání byli nebezpeční ze standardních situací. A že jich bude dost bylo patrno již před zápasem, kdy před úvodním hvizdem si domácí hráči vesele sdělovali s rozhodčími zážitky ze svých dovolených. První zahrávali domácí v 5.minutě, Zeman zachraňoval na dvakrát. Další přišla již v 15.minutě, kdy rozhodčí nepochopitelně posoudil nastřelenou ruku u těla Petra Felgra jako úmyslnou a byla penalta. Tu bezpečně proměnil domácí Vafka. Stále jsem však hráli, naše snaha však končila před velkým vápnem. Ve 22.minutě předvedli minelu naši stopeři, a domácí nejnebezpečnější hráč Vafka udělal kliku i Zemanovi a prohrávali jsme již 2 : 0. Ale stále jsme hráli, i když již nervózně a střely chodily mimo. Rezumé prvního poločasu: Libchavy hráli a domácí stříleli branky.
     Do druhého poločasu naši trenéři přeskupili sestavu a to se ukázalo jako rozhodující. Do útoku se přesunul Michal Stejskal a Kuba Vinzenz, předstopera hrál David Karpíšek a Milan Kopfštein se přešel do středu zálohy. Naše aktivita byla odměněna dvěma kuriózními brankami. Nejprve v 66. 1 metr od postraní čáry z pravé strany centroval pravou nohou Honza Bartoš a k překvapení všech míč zapadl přes brankáře do branky a rozvlnil postraní síť v brance a snížili jsme na 2 : 1. V 70.minutě Dasty Hoffman rozehrával přímý kop prakticky z polovina naši půlky,  vzdálenost asi 68 m od branky, míč přelétl všechny hráče připravené k hlavičkování, před brankářem skočil a podržte se – přeskočil brankáře Navrátila a bylo vyrovnáno. Z takové dálky jsem gól vstřelit na vlastní oči ještě opravdu neviděl. A naše hra dostala křídla, do hry se výborně zapojili i střídající hráči . V 78. minutě Bartoš přistrčil míč Kubovi Vinzenzovi a ten bez přípravy nechytatelnou bombou z hranice velkého vápna vsítil vítěznou branku. V 83. minutě využil svých zkušeností Michal Stejskal, vypíchl míč domácímu zkušenému stoperovi Štěrbovi, utekl všem, udělal kliku brankáři domácích a do prázdné branky dal uklidňující čtvrtý gól za mohutných ovací našich fandů. V poklidu jsme dohráli a vybojovali první podzimní vítězství.
     Příští sobotu nás čeká B mužstvo Moravské Třebové a bylo by výborné potvrdit vítězství z Jevíčka. A jdeme do toho….