Vydáno dne 08. 09. 2008 (473 přečtení)

Sestavy:
Libchavy: Zeman – Borovička / 78. Čermák Zdeněk /, Vinzenz / 87. Koupil /, Felgr, Hoffman -  Martinec M. / 58. Šťovíček /, Bartoš, Stejskal, Dostál Jan, Kopfštein - Karpíšek
Moravská Třebová B: Jůna – Novotný, Sedláček Jiří, Potáček, Kolář – Pařil, Staněk, Chlup, Sedláček Michal / 70. Kudýn / - Horák / 82. Winkler /, Fikr / 88. Otáhal /

Rozhodčí: Klíma Miroslav, AR 1: Chvojka Jaroslav, AR 2: Suchomel Karel, Delegát: Vrba Zdeněk

Střelci: Stejskal – Sedláček 2, Pařil
Nahrávky: Kopfštein - Potáček
ŽK: 3 : 2  -  Stejskal, Felgr, Vinzenz – Chlup, Horák
ČK: 1 : 0 - Bartoš
Diváků: 150

Za úmorného vedra byl k vidění nesourodý výkon domácího celku, kteří nepotvrdili výhru z Jevíčka. Úvod tomu nenasvědčoval, nejaktivnější střelec domácích Tomáš Hoffman dokonce ve 14. minutě z rohu trefil břevno hostující branky, střeli Kopfšteina a opět Hoffmana likvidoval hostující brankář. Hosté hrozili se standardních situací, které velice dobře zahrával Staněk a Potáček. První branku vsítili domácí, když tvrdou střelu Kopfšteina ve 40. minutě dorážel do prázdné branky Michal Stejskal. Vedení domácích však vydrželo pouhých 5 minut, když se individuálně prosadil nejlepší hráč hostí mladý Michal Sedláček a brankou do šatny uzavřel 1. poločas s výsledkem 1 : 1.
Druhý poločas začal pro domácí šokem, když zkušený Potáček rozehrál přímý kop přesně na kopačku Pařila, který se nemýlil a bylo to 1 : 2. Obrazný hřebík do rakve domácím zatloukl v 65. minutě opět Michal Sedláček, když chytře přehodil domácího brankáře a stanovil na konečných 1 : 3. Domácí se snažili, ale jejich bezkrevný výkon prostě na hostující tým výborně dirigovaným zkušeným  Martinem Potáčkem, nestačil. V závěru utkání byl po vzájemné kolizi s hostujícím hráčem vyloučen domácí kapitán Honza Bartoš. Přísnější měřítko z našeho týmu snesl snad jen bojovný Radek Borovička, nejčastější střelec z pozice levého obránceš Tomáš Hoffman a se sebezapřením hrající Kuba Vinzenz.
A je tu problém. Máme velice kvalitní kádr, účast na trénincích je uspokojivá a přesto se nedaří. Co s tím? Napište svůj názor k tomuto komentáři. Již ve Vysokém Mýtě by určitě mělo dojít k přeskupení sestavy a pokusit se napravit pošramocenou pověst. Hráči na to snad máme….A pozor za 14. dní nás čeká derby s Ústím. Takže hlavy vzhůru a jdeme do boje….