ČESKÁ TŘEBOVÁ : LIBCHAVY
3 : 3

(2:1, 1:0, 0:2)
penalty jsme prohráli, ale už nevím kolik.
Hned od začátku jsme na třebováky vlétli jako uragán. Už v první minutě po přihrávce Vojty dával Bošťa na 1:0. Ještě chvíly jsme je mleli, ale postupem času se domácí vzpamatovali a hra se vyrovnala. A nejen hra. Jeden třebovák nám utekl, Kája zatáhl za brzdu a byla penalta, 1:1. A nejen to, ještě v první třetině nám domácí po našem kiksu dali druhý gól 1:2. Druhá třetina byla vyrovnaná, my gól nedali, ale domácí jeden ano 1:3. Do poslední třetiny jsme vlétli jako uragán a opět v první minutě Bošta snížil, 2:3. Branku soupeře jsme obléhali dál až přišel nejkrásnější moment celého zápasu. Vojta před naší brankou vybojoval míč, po nádherném sólu kdy kolem posledních dvou obránců proběhl a ještě je stihl pozdravit, vyrovnal na konečných 3:3.
Branky: Míša Boštík 2x, Vojta Velínský
Tak to byl poslední přípravný zápas a už v sobotu jedeme na první mistrovský turnaj krajské soutěže.
Hráli:
V brance: Matyáš Kollert, Matěj Motyčka, Filip Horníček
v poli: Kája Aubus, Honza Haman, Kuba Adamec, Patrik Holubář, Vojta Velínský,Jirka Kašpar, Jakub Dian, Jakub Prokop, Natálka Horáková, Míša Boštík.
Ještě malou poznámku k zápasu v Rybníku minulý týden. Zapomněl jsem uvést střelce Honzu Hamana, který jako správný ofenzívní bek bombou z 15m vymetl pavučinu u tyče.