Mladší přípravka - turnaj kraj v Jablonném

Libchavy        -      Ústí n/Orl.              0:3
Polička           -      Jablonné n/Orl.     2:2
Ústí n/Orl.      -      Jablonné n/Orl.     3:0
Libchavy       -      Polička                   4:0
Libchavy       -     Jablonné n/Orl.      1:1
Polička          -     Ústí n/Orl.                 1:3

Libchavy      -     Ústí n/Orl.“A“      0:3     (0:1)

Hned v prvním zápase nás čekalo derby. Celý zápas mělo Ústí mírnou převahu, kterou dokázali proměnit v branky. My jsme se rozjížděli pomalu, ale na obrat jsme tentokrát něměli.

Libchavy      -     Polička           4:0     (1:0)

Ve druhém zápase už to bylo lepší. V 5. minutě jsme po brance Vojty vedli 1:0. Skvěle přihrával Bošťa. Druhou půlku začal soupeř šancí a my jsme zakrátko odpověděli gólem. Radek Benda, po chybě stopera udělal místo Honzovi Hrabovskému a ten rutinně zakončil 2:0. Honza dostal chuť a za chvíli zvýšil na 3:0. To už jsme jasně dominovali. Ještě v závěru se podruhé trefil Vojta.

Branky: Vojta Velínský 2x, Honza Hrabovský 2x

Libchavy      -     Jablonné          1:1     (0:0)

První půlka byla vyrovnaná, šance byly na obou stranách. Na našich hráčích se už pomalu projevovala nesoustředěnost. Druho půli jsme začali dobře. Jirka dokonale využil chybu stopera a vedli jsme 1:0. Domácí nechtěli před vlastními diváky prohrát a vybičovali se k dobrému výkonu. Zatlačili nás na před naši branku a my se chvílemi zmohli jen na protiútoky. Asi pět minut před koncem byli domácí odměněni 1:1. My už mleli z posledních sil, ale remízu jsme nakonec uhráli i díky fantastickému zákroku brankáře Matěje Motyčky v poslední minutě.

Branky: Jirka Kašpar